Hovedstyre



Leder Frank Johansen 91886374frank.johansen@learn.no
Nestleder Sten Jørgensen90689770sten.jorgensen@tess.no
Kasserer Petter Gihle
Styremedlem fotball/allidrett Anders Olafsen90114314svil-fotball@hotmail.no
Styremedlem Ski Roar Øfstedal95060158roar.ofstedal@lifi.no
Styremedlem huskommite Tone Johansen90978034tonem.johansen69@gmail.com
Kart til KlubbenOrg.nummer976219961



Fotball Allidrett Løpegruppe og Innebandy

Gruppe

Rolle

Navn

Telefon

e-post

Fotball,
Allidrett
Innebandy
Løpegruppe

Leder


Anders Olafsen 90114314
svil-fotball@hotmail.no

Kasserer KassererVivian Udengen46893777svil.fotball.kasserer@gmail.com
Løpegruppe Gruppeleder


Dag-Frode Gulsrud 41562764dagfrodesport@gmail.com

Innebandy
For tiden ikke aktivitet


Gruppeleder


Heidi Solmann97188467nordremork@yahoo.no

Fotball grupper

Gutter
1999, 2000, 2001

Trenere

Oppmann

Runar Bye (Sylling)

Jon Gustavsen

48233743

90079610



jo-gus2@online.no


Gutter
2002

Trenere



Admin

Håvard Søhus

Frank Johansen

Tor Karsten Meheren

Hilde Stokknes Rud


91886374

97795306

90596282



frank.johansen@learn.no

tkmehren@gmail.com

hilde.srud@lifi.no


Gutter
2004
Trenere

Karl Fredrik Brurberg
Ole Petter Paulsen
95982338
95272471

brurberg@broapark.no
ole-petter.paulsen@lier.kommune.no

Jenter
2004

Trener/ Adm

Hovedtrener

Hjelpetrener

Admin

Christoffer Fløtten

Mathias Akvaag

Morten Wilhelmshaugen

Thea Mørk

45831943




flotten80@gmail.com






Gutter
2005
TrenereOve Åsheim
Rune Teigen
Stian Caspersen

48288342
95846838
93441438
viv-bea@online.no
rune.teigen@eikersenteret.com
stian.caspersen@hotmail.com


Gutter
2006
Trenere


Anders Olafsen
Rolv Eriksrud
90114314
48409650

anders@kontorland.no
re@aka.no


Gutter 2007

Trenere

Allan Markeng

Atle Skovli



atle.skovli@gmail.com

Miks 2008Administrativ
Trenere
Elisabeth Hårberg Jensrud
Katharina Breie
Lasse Askland
905 76 157
955 55 617
922 25 913


elisabeth.jensrud@nov.com
katharinabreie@me.com
lasse.askland@gmail.com


Miks 2010TrenerIda Gåsvær97715145ida.gaasvaer@gmail.com

Ski styre

LederRoar Øfstedal95060158roar.ofstedal@lifi.no
StyremedlemRolv Eriksrud
StyremedlemDag Sveaas
StyremedlemJørgen Jensrud
StyremedlemBirgit Bonden Hørte

No content has been added for this widget. This can be done in the admin.
Powered by: Bloc